Düğün & Nişan & Davet Organizasyonu


Bireysel ve kurumsal organizasyonlarınızda Klasik Tasavvuf Musiki’sinin en seçkin eserlerini başarı ile icra eden solist ve müzisyenlerden oluşan ekibimiz, icra edilmesi tercih edilen  repertuar’a uygun olacak şekilde enstrümanlarını revize etmektedir. Klasik Tasavvuf Müziği icra edilmesi tercih edilen davet organizasyonlarında Kanun, Ney, Bendir, Erbane, Klasik Kemençe, Ud, Kudüm, Tambur gibi enstrümanlar ile sahne almaktayız.

Tasavvuf Musikisi ve Türk Sanat Müziği ile Düğün, Nişan, Sünnet Töreni gibi hayatınızın en mutlu günlerini hislerinizin doruklarında yaşarken hem kendinize hem de misafirlerinize unutulmaz ve uzun yıllar hatırlanacak anlar yaşatmış olursunuz.

Düğün, Nişan, Davet Organizasyonlarınızda Türk Tasavvuf Müziği ve Türk Sanat Müziği grubumuzla sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacağız…

Kapsamlı bilgi için bize 0 545 659 87 51 - 0 539 401 13 06 numaralarından ulaşabilir ya da aşağıdaki TEKLİF ALIN butonuna tıklayarak taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Tarih ve davet mekanı gibi detayları teklif formunda belirtmenizi rica ederiz.

Bilgi ve teklif talepleriniz için bizlere  TEKLİF ALIN butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.